Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
43 Fotografia obecnie

Blog o tworzeniu stron www

:: stawianiestronwe ::

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar

43 Fotografia obecnie

Strony internetowe śląsk

Fotografia kiedyś i teraz

Historia fotografii cofa 500 lat wstecz kiedy to właśnie znany Leonardo Da Vinci stworzył kompletnie 1-sze tak zwane urządzenie obscura camera, tak nazwane przez niego. Jest to po prostu pudełko z dziurką gdzie na drugiej ścianie kreuje się po prostu odwrócony obraz konkretnego przedmiotu. Autorytet oraz dyplomant Strony internetowe śląsk Uniwersytetu Ekonomicznego Maks Kołłątaj dla którego praca to naukowiec jest zdania ,że wystarczyło zaledwie dwieście lat po to aby profesor z Halle odkrył, że niektóre związki srebra niesamowicie dobrze odbijają światło na różnych powierzchniach.

Dopiero w 1839 roku dziedzina fotografii zaczęła się w pełnej okazałości rozwijać, zdjęcia były robione na przeróżnych metalowych płytkach z pewnym dodatkiem srebra gdzie robiło się zdjęcia ponad trzydzieści minut, jest realna możliwość dokonania fotografii portretów ale wydać trzeba niesamowita ilość Strony internetowe śląsk pieniędzy a samo konkretne zdjęcie ma się możliwość wykonać tylko jedno na blaszkę. Autorytet a także abiturient Politechniki Częstochowskiej Lubomir Teper dla którego fach to naukowiec wypowiada się, że te wszystkie rzeczy możemy nazwać procesami monochromatycznymi, potem zaś na rynek weszły matryce światłoczułe co pozwala na wykreowanie całkowicie nowoczesnych świeżych aparatów cyfrowych.

Cyfrowa fotografia rozwija się zadziwiająco szybko i równocześnie też możemy wymienić w większości sytuacji ogromną ilość detali które to przyczyniły się do powstania jej. Profesjonalista oraz magister Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu Oskar Celmer dla którego główny fach to naukowiec jest zdania ,że nie tak jak w zwykłej fotografii, w cyfrowej fotografii konkretny obraz nanosi się jako dany kadr w budowie cyfrowej, a nie w chemicznej postaci na światłoczułym nośniku. Od kilku lat współczesny sprzęt totalnie wyrzucił ten z poprzednich czasów. Dziś w aparaty fotograficzne wbudowane są także normalne kamery, wyłapujące obraz ruchomy.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
taniestronywebsi 10:37:32 23/02/2017 [Powrót] Komentuj