Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
35 Rozwój PC

Blog o tworzeniu stron www

:: stawianiestronwe ::

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar

35 Rozwój PC

tworzenie stron wordpress

Historia sprzętu komputerowego

Obecnie sprzęt PC rozkręcana jest w gigantycznym tempie, 1-szy i najbardziej masywny PC kiedykolwiek skończył 70 lat. Biegły jak też dyplomant Politechniki Poznańskiej Lewin Wall którego główna profesja to programista strony internetowe wordpress twierdzi jakoby przy całym wielkim skoku jednocześnie ze skokiem wydajności jak też mocy, też ważne jest zdecydowanie ogromna skala ulepszeń jeśli chodzi o temat możliwości i mobilności, zadaniowości w paru kwestiach jak też szerokiej estetyki. 1-szy sprzęt PC ważył aż 70 ton i jednocześnie też zajmował przestrzeń stu sześćdziesięciu siedmiu metrów kwadratowych, działał zazwyczaj niesamowicie głośno i kłopotliwie i też po wielokroć tworzenie stron wordpress bardzo mocno się nagrzewał.

Fachowiec jak też doktor Wyższej Szkoły Menedżerskiej we Wrocławiu Dionizy Raszka dla którego fach to technik jest zdania ,że tak rzeczywiście 1-sze komputery stacjonarne dla zwykłych użytkowników zostały stworzone po czasie, czyli dopiero w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Rzeczywiście to dopiero po tak zwanej nakładce czyli po prostu systemowi MS-DOS i także wejściu systemu operacyjnego na dobre rozgrzała się era PC.

Komputery PC nie zajmowały już całych wielkich pomieszczeń jak również zazwyczaj to wydarzenie umożliwiło aby taki sprzęt mieścił się w pokoju do typowego i jednocześnie też codziennego korzystania z niego. Specjalista i też abiturient Politechniki Lubelskiej Bernard Szczęsna dla którego główny zawód to administrator sieci uważa, że w latach 90 komputery PC miały już możliwości na to żeby uruchamiać na nich gry komputerowe mocno zaawansowane graficznie. Jakiś czas potem miała miejsca rewolucja w temacie tak zwanych laptopów, to można nazwać ogromną pewną poprawą w ergonomii zwykłego użytkowania i również mobilnej pracy. W dzisiejszych czasach sprzęt PC jest bardzo potężny i jednocześnie ogromnie kluczowe jest to, że zajmuje bardzo mało metrów kwadratowych.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
taniestronywebsi 10:36:32 23/02/2017 [Powrót] Komentuj